Genel Bilgi

Tıraşsız FUE Saç Ekimi, aynı zamanda U-FUE olarak da bilinir. Saç dökülmesinin tedavisinde bir sonraki adımdır. Tıraşsız tedavi, başlarını tıraşlamaya karşı olan hastaların ön çizgilerini minimal cerrahi işlemler ile, etkili bir şekilde düzeltme fırsatı verir. Doktorlarımız, uzman bilgi ve engin tecrübeleri ile bu karmaşık tıraşsız saç nakli işlemini gerçekleştirebilen az sayıdaki doktorlardandır.

Adından da anlaşılacağı üzere, normal bir FUE Saç Ekimi Prosedürü (FUE) ile Tıraşsız FUE Prosedürü (U-FUE) arasındaki ana fark, saçınızın tamamını tıraş etmek zorunda olmamanızdır. Donör alanındaki tıraşlanan kısım hastanın kendi saçlarıyla kapandığı için hasta ertesi gün saç ektirdikleri fark edilmeden işine geri dönebilir.

traşsız saç ekimi nasıl yapılır
traşsız saç ekimi hakkında bilgi

YÖNTEM

Geleneksel FUE nakli gibi saçlar donör alanından (geleneksel olarak başın arka veya yanları) tek tek çıkarılır. Bununla birlikte, tedavi çok daha narindir ve cerrahın en sağlıklı saçları bulması ve doğru şekilde yerleştirilmesini sağlaması büyük bir beceri gerektirir. Doktorlarımız, bu yöntemi mükemmelleştirmek için 10 yıl geçirmiştir ve en iyi sonuç için uygun olan şeyin ne olduğunu bilmektedirler.

Saç kökü çıkarıldıktan sonra normal FUE prosedüründe olduğu gibi hafif kızarıklıklar olacaktır; ancak kızarıklık geçtikten sonra mevcut olan daha uzun saçlar nakil olduğunu gizler.

Yeni saç çizgisi sonraki 12 ay boyunca kademeli olarak geri gelecektir. Saç büyümesi kademeli olduğu için insanlar değişimi fark etmez.

Bizimle İletişime Geçin

Tıraşsız saç ekim ihtiyacı ve diğer saç problemleriniz için bizimle hemen iletişime geçin.