Hakkımızda

Yaklaşık 10 yıldır saç ekimi ve plastik cerrahi ile ilgili olarak farklı noktalarda başarılar edinmiş, etik kurallardan ödün vermeyen ve hasta odaklı çalışan doktorların oluşturduğu Estetoria İstanbul’da kurulmuştur. Uluslararası kalite standartlarında yurt içi ve yurt dışında çok sayıda temsilcilikleri bulunmaktadır.

MİSYON

Hasta odaklı hizmet vermek, sektörün dünya çapında danışmanı olmak, sektöre yenilikler getirmek, ileri teknolojiyi ve yenilikçi yaklaşımları benimseyerek, etik kurallardan ödün vermeden çalışmaktır.

VİZYON

Ulaşılmış hedeflerimizde süreklilik sağlayarak başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada sektöre öncülük eden ve danışmanlık veren bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Dr. Ahmet Genç kimdir?

17 eylül 1985 yılında Isparta’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimimi Isparta’da tamamlamıştır. Lise öğrenimimi Burdur’da , üniversite öğrenimimi Ankara’da tamamlamıştır. Evli ve iki çocuk sahibidir.

2010 yılından beri saç ekimi ve medikal estetik uzmanı olarak çeşitli merkezlerde saç ekimi koordinatörlüğü yapmıştır. 2017 yılından itibaren de kendi kliniği olan Estetoria’da hasta kabulune başlamıştır.

İstanbul’da saç ekimi yapan çok fazla merkez var. Bizim bu merkezlerden farkımız nedir?

Şu anda İstanbul’da 600’ün üzerinde merkez saç ekimi operasyonları yapmaktadır. Ancak bu merkezlerin büyük bir çoğunluğu yasal değildir. İstanbul’da yasal olan klinik sayısı en fazla 20 tanedir. Bu 20 tane merkezin de en fazla 5 tanesinde doktor bizzat kendisi operasyonu gerçekleştirmektedir.

Estetoria’da operasyonlar ve hastaların takibi, doktorumuzun bizzat kendisi tarafından yapılmaktadır. Bizim en büyük önceliğimiz hastalarımızın istedikleri sonuçları elde etmesinin yanında bu süreci mutlu bir şekilde geçirmeleridir.

Operasyonda kullandığımız materyallerin ya da ekibin hasta sonucuna etkisi nedir ?

Operasyonda kullanılan materyaller ne kadar kaliteliyse hastanın operasyonu da o kadar başarılı olur. Bu nedenle Estetoria olarak biz dünyadaki en ileri teknolojilerle ve en yüksek kalitedeki malzemelerle operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Saç ekimi operasyonu bir ekip işidir. Ekibiniz ne kadar iyiyse hastalarınız o kadar mutlu olur. Şuanda dünyada alanında en iyi ve en tecrübeli ekip ile operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. İşte bu yüzden %99 gibi yüksek bir hasta memnuniyet oranına sahibiz

Bizimle İletişime Geçin

Saç dökülmesi, plastik cerrahi ve ameliyatsız çözümler için bizimle hemen iletişime geçin.