Ameliyatsız Estetik

Büyük operasyonlar geçirmeden, istediğiniz görünüm için en iyi çözümler Ameliyatsız estetiklerdir.

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe, güzelleştirme ve yüz gençleştirme uygulamaları günümüzde oldukça popüler. Pek çok kadın ve erkek yaşlanma belirtilerini geçirmek ve çok daha genç bir görünüme sahip olmak istiyor. Yüz askılama yöntemi olarak bilinen Kilit Askı, son dönemde en çok tercih edilen cilt germe metotlarından biri.

Botoks

 

Hepimizin aşina olduğu ve en azından ne olduğu ile ilgili bir fikrimizin olduğu medikal uygulama. Botoks yılan zehri mi? ya da botoks yüz felç yapar mı? gibi pek çok korkutucu hikayenin hakkında dolandığı bir estetik uygulaması.  Yılan zehri değildir. Botoks, clostridium botulium adlı bir bakteriden üretilen proteindir.

Dolgu Enjeksiyon

 

Kırışıklıklarınızdan kurtulmaya mı çalışıyorsunuz? Dolgu enjeksiyon yaptırmak genç görünüm elde etmenize yardımcı olabilir. Dolgu hakkında iyi olan şeylerden bir tanesi, geleneksel yüz germe operasyonlarına kıyasla daha uyguna mal olmalarıdır. 30 dakikadan daha kısa bir sürede, bir yıla kadar sürecek olağanüstü sonuçlar elde edebilirsiniz.

PRP ve Mezoterapi

PRP ve Mezoterapi, Saç dökülmesi birçok insanın yaşadığı çok yaygın bir sorundur. Her 3 kişiden yaklaşık 1’inde saç dökülmesi görülür. Bu yaygın bir sorun olduğundan, bir çok insan saç dökülmesi sorununa çare aramaktadır.

Bazı insanlar saç dökülme oranını en azından yavaşlatmak için kafa derisine ve saçlarına ev yapımı karışımlar uygular. Saç dökülmesi ilerlemiş olanlar ise saç ekimi yaptırırlar. Ancak bu çözümler arasında yer alan başka yöntemler de vardır: PRP ve mezoterapi.

PRP ve mezoterapi tedavileri temelde çok benzerdir. Her ikisi de belirli karışımların hastanın kafa derisine enjekte edilmesiyle gerçekleşir. Ama karışımın içerdiği maddeler birbirinden farklıdır. Bu tedavilerin her ikisine de daha yakından bakalım.

Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme, Zaman geçsin istiyoruz, hayallerimiz ya da ulaşmak istediğimiz şeyler için. Fakat her geçen gün, zamanın izleri yüzümüzde belirmeye başlıyor. Zamanın geçişinden aldığımız haz yerini mutsuzluğa bırakıyor. Cilt gençleştirme yöntemleri denememizin yegane sebebi bu. Zaman geçse de zamana yenik düşmek istemiyoruz.

Cildimize iyi geleceğini düşündüğümüz pek çok şey deniyoruz. Anti-aging kremler, kırışıklık giderici maskebotoks, dolgu, prp, mezoterapi gibi ameliyatsız pek çok yöntem uygulanıyor. Aynı zamanda kaş kaldırma, yüz germe gibi pek çok ameliyat seçeneği de kişiye gençliğin kapısını açıyor.


Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi Arayın!

+90 545 184 85 45


İsterseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ya da formu doldurup sizi aramamızı bekleyebilirsiniz.


İletişime Geç