Diş Estetiği

Gülmek istediğimiz anlarda, gülüşümüzü artık kaçırmayacağız. En güzel gülüşler bizimle olacak.

Holleywood Smile

Hollywood Smile Türkiye’de anında sonuç veren ameliyatsız bir estetik ameliyattır. Hastanın orijinal dişlerine kişiye özel olarak uyarlanmış peelingler uygulanır. Diş peelingleri hastanın çene ve ağız şekline göre kişiye özel olarak uyarlanır. Amaç hastanın dişlerine daha iyi bir şekil vermek ve onları uzun yıllar parlak tutmaktır.

Hollywood Smile dişlerdeki pigmentasyon ve renk değişimlerini gidermek için yapılır. Ayrıca kırık, eksik veya temelde herhangi bir düzensiz diş hattı sorununu çözmenin çok etkili bir yoludur.

Diş İmplantı

 

Diş implantları, kozmetik tıp, cerrahi teknikler ve materyallerdeki gelişmeler nedeniyle son zamanlarda giderek daha popüler hale geldi. Böylece dişlerini eski haline getirmek ve parlak bir gülümsemeye sahip olmak isteyenlerin katılımı yüksek oldu. Bu sağlık hizmetinde Türkiye, diğer Avrupa ve Amerika ülkelerine kıyasla nispeten düşük maliyetle yüksek kaliteli diş malzemeleri sunmaktadır.

Dental implantlar en çok talep edilen cerrahi diş tedavileri arasındadır. Doktor, eksik dişleri, cerrahi olarak çene kemiklerine yerleştirilen implantlarla değiştirir ve daha sonra dişlere doğal olarak oturmaları için üstlerine bir taç ile kaplar.

Diş Kronları

 

Diş kronu, hasarlı dişin estetiğini ve çiğneme işlevini geri kazandıran bir protezdir (genellikle seramik). Protez, dişin geleneksel tedavilerle tedavi edilemeyen (önemli çürük, kırık vb.) görünen kısmının yerini alır. Kuron doğrudan diş veya implant üzerine yerleştirilebilir. Bir köprü birkaç kron ve farklı malzemelerden oluşur. Sizin isteğinize ve doktor tavsiyesine bağlıdır. Aslında kronlarla çiğniyoruz. Diş implantları yapay diş kökü görevi görür ve diş kronları çiğneme kısmıdır.

Laminat Kaplamalar

Türkiye’de kaplama yaptırarak hayata yeni bir bakışın tadını çıkarın!
Kaplamalar, plastik veya özel seramikten yapılmış çok ince kabuklardır. Kaplamalar dişlere yapıştırılır. Kaplamalar renksiz dişlere, kırık dişlere karşı veya sadece dişleri korumak için kullanılabilir. Türkiye’deki kaplamalar, düşük işçilik maliyetleri nedeniyle daha ucuzdur ve Almanya/Amerika’dan gelen plastikten yapılırlar. Dünyaca ünlü ‘E Max®’ kaplamaları kullanıyoruz.

Kaplamalar nelerdir?
Kaplamalara ihtiyacınız var mı? Neden kaplamalara ihtiyacınız var?
Ön bölgede kırık dişleriniz varsa.
Dişlerinizin rengini kaybetmek istemiyorsanız.
Diastemayı (dişler arasındaki boşlukları) kapatmak için.
Diş yer değiştirmesini düzeltmek için (Önce bir Ortodonti Uzmanına danışmanız tavsiye edilse de.)
Beyazlatmak onları daha beyaz yapmak için yeterli olmadığında koyu renkli dişlerin görünümünü iyileştirmek için.


Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi Arayın!

+90 545 184 85 45


İsterseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ya da formu doldurup sizi aramamızı bekleyebilirsiniz.


İletişime Geç