Plastik Cerrahi


Estetik Operasyonlari çin Estetoria!

Burun Estetiği

Burun estetik ameliyatı ya da rinoplasti olarak adlandırılan cerrahi işlem sırasında burundaki estetik problemin içeriği, burnun doku özellikleri, hastanın ameliyattan beklentileri ve aynı ameliyatta müdahale edilmesi planlanan sinüzit, burun içi eğiklikler ya da burun içi et büyümeleri gibi rahatsızlıkların olup olmamasına bağlı olarak farklı cerrahi teknikler kullanılabilmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı

 

Yüz germe ameliyatıyüz gençleştirme amacıyla sıklıkla tercih edilen, yüzdeki yaşlanma belirtilerini gidererek kişinin çok daha genç görünmesini sağlayan estetik bir operasyondur. Günümüzde yüz gençleştirme amacıyla pek çok kozmetik ve medikal işlem yapılıyor. bu işlemlerin birçoğunun etki alanı, çok daha yüzeysel sorunlar. Yüz germe; yüz, boyun çevresi ve kulak çevresindeki deri düzensizlikleri gidererek çok daha bütünsel bir gençleşme sağlar.

Yağ Aldırma (Liposuction) 

Sporla ya da diyetle giderilemeyen dirençli yağ görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Yağ aldırma (Liposuction) sayesinde birikmiş yağ fazlalığınızdan kurtulabilir, çok daha fit bir görünüme kavuşabilirsiniz!

Yağ aldırma olarak da bilinen, Liposuction diyetle ya da sporla eritilemeyen yağların, özel sistem yardımıyla alınması işlemidir.

Meme Büyütme Ameliyatı

Meme büyütme ameliyatı; genel olarak meme formunu dönüştürmek, şeklini düzeltmek ve dolgunluğunu arttırmak için yapılan estetik operasyonlardan biridir. Meme ameliyatlarının temelinde genel olarak kişinin arzu ettiği görünüme kavuşma isteği vardır. Bu nedenle estetik ameliyat öncesi, kişiye en uygun meme görünümünün seçilmesi oldukça önemlidir.

Popo Kaldırma Ameliyatı (BBL)

Genetik yapı ya da kilo alıp vermeye bağlı olarak pop bölgesinde hacimsizlik ve sarkma meydana gelebilir. Popo yağ enjeksiyonu; daha dolgun ve dik kalçalara ise kişinin kendisinden alınan yağ ile kavuşmasını mümkün hale getiren bir uygulamadır.


Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi Arayın!

+90 530 263 90 40


İsterseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ya da formu doldurup sizi aramamızı bekleyebilirsiniz.


İletişime Geç